Televisió

Programació

Dimecres, 27 gener de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Rovelló
Infantils
06.00
Home: Aventures amb la Tip i l'Oh
Infantils
06.25
L'equip Spike
Infantils
06.52
Mike el magnífic
Infantils
07.18
Pat, el gos
Infantils
07.55
Comptem amb la Paula
Infantils
08.23
El Mic i els seus amics
Infantils
08.45
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
08.57
Wow! English Method
Altres
09.30
Wow! English Method
Kindergarten Yellow-The Invisible Man
Altres
09.30
Wow! English Method
Early Primary Green-Fantastic Family Tree
Altres
09.30
Kiwi
Infantils
09.40
BabyRiki
Infantils
09.44
Zoobabu
Infantils
09.49
Wow! English Method
Altres
09.51
Wow! English Method
Primary Bronze-I can't show you that!
Altres
09.51
Wow! English Method
Primary Bronze-On the Farm
Altres
09.51
La família Teixó-Guineu
Infantils
10.01
Espies de veritat
Infantils
10.25
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
11.10
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
11.57
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.25
Les Sisters
Infantils
12.50
Un drama total d'illa
Infantils
13.25
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Las cosas claras
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Risotto de ceps
Altres
15.35
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.30
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Un drama total d'illa
Infantils
13.25
La Pantera Rosa
Infantils
14.11
El xai Shaun
Infantils
14.41
El detectiu Conan
Infantils
15.00
Les tres bessones
Infantils
15.48
Bob, el manetes
Infantils
16.37
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
16.56
Wow! English Method
Altres
17.17
Wow! English Method
Kindergarten Yellow-Get dressed! (I)
Altres
17.17
Wow! English Method
Kindergarten Yellow-The Invisible Man
Altres
17.17
Wow! English Method
Early Primary Green-Dont' be Scared! (I)
Altres
17.17
Wow! English Method
Early Primary Green-Fantastic Family Tree
Altres
17.17
El Mic i els seus amics
Infantils
17.32
Una mà de contes
Infantils
17.57
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
18.14
Wow! English Method
Altres
18.35
Wow! English Method
Primary Bronze-Who put my toilet there?
Altres
18.35
Wow! English Method
Primary Bronze-I can't show you that!
Altres
18.35
Wow! English Method
Primary Bronze-On the Farm
Altres
18.35
Perduts a Oz
Infantils
18.47
Pat, el gos
Infantils
19.10
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
19.38
Info K
Infantils
20.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.14
L'equip Spike
Infantils
20.37
Sam Fox: Aventures extremes
Perill polar
Sèries
21.03
La Pantera Rosa
Infantils
21.30
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Las cosas claras
Altres
14.15
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.20
Dos vidas
Sèries
16.35
Servir y proteger
Sèries
17.25
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Alguna pregunta més?
Altres
22.05
El suplent
Antonio Orozco
Altres
22.50
El suplent
Clara Segura
Altres
23.45
Més 324
Altres
00.40
Notícies 3/24
Informatius
02.10
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Quèquicom
Altres
22.10
QQC i... lògica matemàtica
Altres
22.10
Tempus fugit
Altres
22.10
Forjant el futur
L'auge de l'enginyeria genètica
Documentals
23.10
Meravelles naturals del món: La vida al límit
Sobreviure amb animals
Documentals
23.55
Quèquicom
Altres
00.50
QQC i... lògica matemàtica
Altres
00.50
Tempus fugit
Altres
00.50
Forjant el futur
L'auge de l'enginyeria genètica
Documentals
01.50
Meravelles naturals del món: La vida al límit
Sobreviure amb animals
Documentals
02.30
Viure als Pirineus
Un ramader dels Pirineus, tardor-hivern
Documentals
03.25
Karakia
Iwona, cartografia emocional+Te, mansaf i ruta de la seda
Altres
03.50
Thalassa
El dilema de la pesca
Altres
04.40
24h Europa. The Next Generation
15:00-16:00
Documentals
04.55
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
La caza. Tramuntana
Dona d'aigo
Sèries
22.10
Pel·lícula: Inmersión letal
Pel·lícules
23.20
Viaje al centro de la tele
Altres
01.00
Especial Aplauso, ilustres visitantes
Altres
01.00
70 y pop
Altres
01.00
La noche en 24 horas
Informatius
02.55
Noticias 24 horas
Informatius
04.45